Dětská jóga

kdy: středy 15:30 - 16:30, kurz poběží od 21.3.2018 do konce června

kde: Studio SaM, Havlíčkova 15, Plzeň

cena: 1.600,- Kč

lektorka: Veronika Pytlíková (tel: 776726904)


vzkaz od Verči:

Krásný den všem :),

s radostí vám nabízím možnost přihlásit vaše milované dětičky do KURZU DĚTSKÁ JÓGA 6 - 9 let, který povedu každou středu 15:30 - 16:30 h. ve studiu SaM. S dětskou jógou mám několikaleté zkušenosti z práce ve školství, kde jsem lekce jógy pro děti vedla. Kurz potrvá od 21. března do konce června a cena kurzu je 1600 Kč. Kapacita kurzu je omezená 12 dětmi, tak neváhejte. Všechny pomůcky budou k dispozici.

Cvičení jógy s dětmi je zábava. Využívám dětské přirozené hravosti a jednotlivé cviky ukrývám do pohádek, příběhů a básniček. Řízená relaxace učí děti odpočívat a vnímat svoje tělo. Jógové hry vedou k odreagování, k uvolnění a ke společné radosti. Také umožňují přirozenou formou střídat napětí a uvolnění, podporují fantazii a obohacují slovní zásobu dětí.
Děti se pravidelným cvičením naučí lépe vnímat a ovládat svoje tělo, stejně tak i psychiku. Děti, které cvičí jógu, umí lépe zvládat stresové situace. Cvičení jógy s dětmi je odlišné od cvičení jógy s dospělými. Je hravá, podporuje dětskou energii a kreativitu.

Cvičením jógy děti získají nejen pevnější a zdravější tělo, ale osvojí si i jeho správné držení a dosáhnou lepší koordinace a rovnováhy. Navíc jim jóga pomůže se daleko lépe soustředit, vnímat a ovládat své tělo. Cvičení má dokonce vliv i na lepší spánek. Kromě toho jóga rozvíjí fantazii a představivost, učí úctě k sobě a okolí, pozitivně formuje charakterové vlastnosti, rozvíjí poznávací procesy a pomáhá rozšiřovat slovní zásobu a trénovat paměť.
Dobře vedené hodiny jógy u dětí zábavnou formou rozvíjejí důležité dovednosti v nesoutěživém prostředí, a tak jsou výborným doplňkem k ostatním soutěžním sportům.

Veronika Pytlíková
776 726 904
v.pytlikova@gmail.com