Šamanská cesta srdcem s Miškou Chaskou

- tajuplné spojení s vnitřní ženou /Bohyní a vnitřním mužem / Bohem

Sobota 5.5.  10:00 - cca 15:00

Cena: 888,- Kč


Srdečně zveme na praktický seminář s Medicine Woman Miskou Chaskou, která je již od roku 2007 zasvěcená do Šamanské tradice. Veškeré vědomosti, zkušenosti, učení, praxi získala během 20-ti let na různých místech naší krásné země (Čechy, Slovensko, Irsko, Jižní Amerika - Bolívie, Brazílie, Peru, Amazonie) ... Miška pochází od nás z Čech, ale střídavě žije po celém světě, hlavně v Peru a Irsku. Všude vede semináře, workshopy, meditační setkání, šamanské rituály, pracuje se skupinami i individuálně, její schopnosti léčit a předávat božskou energii a vědění jsou obrovské.

Miška opět zavítala do Čech a my tak máme možnost se od ní na praktickém semináři nechat vést na krásné a hluboké cestě do vlastního nitra, do hlubokého místa v srdci, kde se naše božská žena a božský muž nacházejí. Budeme schopni vidět, přijmout a obdržet dary, které nám pomohou v práci na zdokonalování vlastního života i bezprostředního okolí.

Jakmile provedeme tuto vnitřní práci, čeká nás osvobození a prožití vnitřní rovnováhy AYNI. Budeme vyzařovat překrásné světlo a inspirovat jak sebe, tak i ostatní.


O Míše více na FB: www.facebook.com/miskita . Tady se jí můžete i na cokoliv poptat. Závazné přihlášky, prosíme, buď přes níže uvedený formulář nebo přímo u Mišky: medicineoflight@gmail.com. Těšíme se na setkání ...