Worshop je určen pro velmi malou skupinu 5-ti dam, povede ho dámá šestá, a to Kristýnka Moravcová.

Dozvíte se praktické tipy, metody a cvičení pro uvolnění napětí, samoléčení a energetizaci pánevního dna a ženských orgánů. Workshop je přínosný pro zvídavé ženy jakéhokoliv věku, které chtějí být více v kontaktu samy se sebou, připravují se na početí nebo jsou už po porodu a řeší diastázu, potřebují zpevnit nebo naopak relaxovat pánevní dno, chtějí předejít gynekologickým problémům a inkontinenci, zharmonizovat menstruační cyklus, vyladit hormonální rovnováhu či navýšit potěšení z milování.

Během workshopu si vysvětlíme mýty a omyly laické veřejnosti, i to, jak souvisí stav nohou, pánve a krku se stavem Vašeho pánevního dna. Čeká Vás jemné cvičení s principy švýcarského konceptu Spiraldynamic®, dechové techniky, bioenergetická cvičení i vedené meditace a vizualizace. Díky propojení fyzioterapeutických technik a psychosomatického přístupu máte možnost ochutnat velmi účinný koktejl cvičení, po kterém Vaše pánev rozkvete, a to klidně i na podzim. :)

Budeme se na vás těšit v pátek 30. listopadu od 17:00 do 19:00. Cena workshopu je 350,- Kč, platit se bude před začátkem přímo na místě.

Přihlašujte se, prosíme, přes níže uvedený formulář.

I přestože je počet míst opravdu velmi omezený, neváhejte se přihlásit. V případě většího zájmu se pokusíme s Kristýnkou domluvit workshop i v jiném termínu, pak bychom vás samozřejmě kontaktovali.