Nebylo by hezké udělat si takové trochu holčičí odpoledne se svou dcerou nebo kamarádkou?  A lehce si rozšířit obzory v oblasti líčení, péče o pleť, seznámit se s tím, co už dneska umí nabídnout čistě BIO kosmetika?

Tentokrát jste srdečně zvány na vizážistický minikurz, kterým vás provede Karolína Kolowratová. Karol má 25 let praxe v kosmetické péči, z toho 18 let pouze s bio kosmetikou. Make up se učila např. u Pavla Bauera (makeup artist tanečnic Star dance) a následně s ním i spolupracovala. Také byla několik let v realizačním týmu soutěžní přehlídky Svatební šaty roku. Karol je také spirituální člověk a skvěle umí metamorfní techniku. My s ní máme osobní zkušenost a opravdu můžeme doporučit. (odkaz na její webovky)

Karol vás naučí, jak za pár minut vykouzlit přirozený, ale pěstěný look. Jak si vystačit s minimem produktů. A to vše s použitím výhradně biokosmetiky.

Můžete se přihlásit jako modelka a ze studia odejít krásná třeba rovnou na rande nebo super večeři :-) . Vstupné se v takovém případě navýší jen o 50,- Kč, to snad za to stojí, že?

Kurz začne v 16:00, ale ve studiu budeme už zhruba od tří, klidně přijďte dřív, ať v klidu stihneme tu kávu.Jednou za čas je záhodno probrat se svými věcmi, trochu provětrat skříně, vyřadit nepotřebné.... Proto přicházíme s nabídkou - pojďme si mezi sebou přeprodat nebo vyměnit nebo darovat kabelky, tašky, batohy či kufry. Nebo jen můžeme strávit pohodové dvě odpolední hodinky s kávou a povídáním si s dalšími dámami v příjemném prostředí. Všechny jste vítané. Vstupné bude dobrovolné, za kolik se bude prodávat a nakupovat bude zcela ve vaší režii. Prostě blešák :-)