SŮL nad zlato    nebo     VODA nad zlato?

Za nás jednoznačně voda.

Voda jsme my a my jsme voda. Voda nám dává život a zdraví. Už to není naprosto běžná "věc", která je všude, vždy dostupná, čistá a je jí dostatek a my ji kdykoliv můžeme mít, stejně jako to bylo v té známé pohádce o soli.

A protože se čistá, opravdu čistá voda stala vzácnou, musíme si uvědomovat a vybírat, co pijeme, jak s vodou zacházíme, jak moc je pro nás důležitá. A asi si budeme muset zvyknout i na fakt, že za kvalitní vodu se bude muset něco připlatit.

Jedním ze způsobů harmonizace a ozdravování vody je působení vzácných kamenů. Vždyť každá pramenitá voda protéká přes nespočet kamenů a nerostů, nabírá jejich sílů a vlastnosti. Lidé znají energii drahých kamenů už od nepaměti, slouží k léčení jejich těl i prostorů. A právě toto spojení vody a kamenů můžeme najít ve výrobcích VitaJuwel, které vám chceme představit a do budoucna vám ve studiu i nabídnout ke koupi.

Zveme vás proto na seznámení se s krásnými skleněnými karafami, lahvemi, fiolami, ve kterých jsou zabudované kombinace různých kamenů a minerálů. Vybrat si ze všech nabízených možností není jednoduché, a u nás budeme mít příležitost se s kameny blíže seznámit, nacítit se na jejich energii a snáze si vybrat, která kombinace by vám mohla nejlépe vyhovovat, k čemu slouží, na co je zaměřená. Nebojte se, nikdo vám nebude nic nutit ke koupi, třeba si jen přijďte užít atmosfétu, podívat na krásné věci a nacítit se na sílu kamenů.

Kdy: pondělí 28.1.2019 od 17:00 hod.

Na povídání o vodě bude navazovat ......

Nemusíte s námi strávit celé odpoledne i večer, můžete se rozhodnout pro jednu akci nebo druhou. Obojí je možné. Platí, že samostatný vstup na Harmonizaci vody je dobrovolný a na Harmonizaci čaker je 250,- Kč.

Ale pro případ, že Vás zaujmou akce obě, máme pro Vás zvýhodněné vstupné na Harmonizaci čaker, a to 200,- Kč.

Stále ale platí, že je zapotřebí se na Harmonizaci čaker přihlásit....