Haptikon se Zitou Pavlištovou


čtvrtky 20.00 - 22.00, kurs probíhá jednou za 14 dní, a potrvá od 7. února do 13.června 2019

data jednotlivých setkání: 7. únor, 21, únor, 7. březen, 21. březen, 4.duben , 18. duben, 2. květen, 16. květen, 30. květen, 13. červen.

Cena kursu 2.200,-Kč. Pokud se k nám přidáte později, lze cenu předplatného upravit

O co půjde? Netradiční večerní setkání, kde objevíte škálu možností, jak se dotýkat, jak uvolnit napětí v těle druhého, jak ho brát do naručí a nebo mu zprostředkovat spoustu parádních vjemů, pomocí fyzického doteku a různých technik práce s tělem. Naučíte se dotýkat jako bůh a přestanete se bát, když se máte někoho dotknout.

Na jedné straně pořádná dávka nauky o těle, na druhé straně hra, která vám dovolí objevovat, porovnávat, svěřovat si své vjemy, učit se a zdokonalovat. Vydáme za hranice toho, co známe, abychom prozkoumali to, co se nikde neučí a pro co je naše tělo stvořené.

Poznáte, že dotek je stejně široký a neurčitý pojem jako jídlo. Tady si budete moci vybírat, učit se rozeznávat odstíny a rozumět tomu, jak a proč vaše tělo reaguje na různé druhy fyzického kontaktu. Naučíte se taky orientovat podle toho, co cítíte, když pracujete s druhým, hýbete s ním, nebo se ho dotýkáte.

Poznáte jak se pod vlivem doteku tělo uvolňuje a nebo uzdravuje. V neposlední řadě zažijete spoustu úžasných masáží, pocitů blaha a skvělých stavů, do kterých by vám nepomohla ani nejlepší droga.

Určeno mužům i ženám všeho věku.


Kdo je Zita Pavlištová?

Učí kontaktní improvizaci, tanec a pohybovou práci s tělem. Předává umění pohybu, který vyvolává pocit síly, obratnosti a okouzlení. S ní poznáváte, že fyzická aktivita přináší spoustu energie, je-li v ní správně zapojena mysl a jsou-li představivost a fyzické vnímání rozvinuté. Její hodiny spojují radost z pohybu, hru a fantazii, rozvíjejí cilivost smyslů a jejich využití k lehkému pohybu bez námahy.

Pohyb je pro ní nejen způsob jak se vyjádřit, ale především jak komunikovat s ostatními. Stát se vnímavým a umět číst záměry, rozhodovat se a měnit svá rozhodnutí v každé minutě, nebát se chyb. Při práci s ní překonáváte hranice a nezadržitelně se učíte, objevujete nové pohledy na tělo, na sebe a na svět. Vyzývá vás k novým věcem a hledá cesty, jak rozvinout vaše schopnosti a cítit u toho radost, potěšení a touhu hledat dál.

Je jednou z mála učitelů kontaktní improvizace v Čechách. Působí v Praze, kde založila a vede Drunu: prostor pro rozvoj uměleckých a terapeutických disciplin úzce spojených s tělem. Workshopy vede také v Brně, ve Španělsku, Polsku, Německu, na Filipínách.

Přihlašovat se můžete přes náš kontaktní formulář nebo přímo u Zity - tel: 723 253 757, zi@druna.cz. Více informací o Zitě a jejích kurzech na www.druna.cz.