Na co se u nás můžete v nejbližší době těšit ....


Ženy, krásné ženy, pojďme tančit, pojďme skrze tanec a prožívání sebe sama objevit naše  ženské kouzlo, naši podstatu.Pohyb, tanec, uvolnění, meditace, společný prožitek, objevování, sdílení .....    Co nového zažijete, to už je jen na vás, na ostatních zúčastněných a na Ivetce. Jste srdečně zváni a vítáni.A tady přicházíme s přehledem lekcí, které se týden po týdnu pravidelně opakují a na které můžete dorazit kdykoliv se vám zachce, protože nejsou zařazeny do souvislého kurzu......

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci.

Cvičení vede Katka Bendová. Více info zde

Nechce se vám ještě při pondělku do práce?  Co takhle začít nový týden jógou. Pěkně se protáhnout, nechat odplynout víkend a zlehka přehodit výhybku směrem k pracovnímu zatížení.

Ideální čas (6:30 - 8:00), ideální místo (naše studio), ideální doprovod (Lucie Talová).

Co si trochu zaposilovat a zároveň se krásně protáhnout a zpevnit tělo???

Po ranním pilátes tu máme specialitku pro maminky - jóga na zpevnění spodního břicha a hlavně možnost vzít s sebou děti, ale ne na cvičení. Hodné tety z kadeřnictví Vrabčák vám je pohlídají a vy si můžete v klidu zacvičit.

Lekce jsou každé úterý 10:30 - 11:30. Vede Veronika Pytlíková.

A kdo si chce zacvičit místo polední pauzy, pak jistě rád využije polední jógu, opět s Veronikou, opět úterky. Začátek 12:00, konec 13:00.

Kdo má rád večerní cvičení, je vřele vítán ...


Tento příspěvek není přímo o dění ve studiu, ale přesto jsme přesvědčeni, že na naše stránky patří. Netýká se tolik jógy, jako spíše harmonie/sladění postojů, činů a životního stylu každého z nás s možnostmi, nebo dnes už spíše nemožnostmi, planety Země ustát to, co v rámci "pokroku" provádíme. Hnutí Greenpeace spouští novou kampaň "Máš na míň". Myslíme si, že by vás jejich počínání mohlo oslovit, přes obrázek se prokliknete na jejich stránku. Další už je na vás a na nás všech :-)