co vás u nás čeká ...

Jsme také na Instagramu .... a to jako jogove_studio_plzen

My budeme rádi, budete-li nás sledovat. A pro vás to znamená, že už by vám nemělo uniknout nic zajímavého :-)


Tady přinášíme malou připomínku toho, co je v nejbližších dnech a týdnech naplánováno. Pokud se prolistujete o pár stran níže, přes kliknutí na jednotlivé letáčky se dostanete na stránky lektorů, kde se toho dozvíte ještě více.


Od února běží nové kurzy, nezapomeňte se přihlásit. Samozřejmě to platí i o těch kurzech, které pokračují ....


A pokračujeme upotávkami na víkendové akce .....


Akustický koncert Josefa Šponiara

Můžete se těšit na opravdové zvuky starých stromů, z nichž Josef sám odebírá a vyrábí nástroje, a to s úctou pro příběh daného stromu. Uslyšíte didgeridoo, flétny a alikvotní zpěv, který se naučil skrze tyto příběhy stromů...  Na tomto koncertu budete mít možnost slyšet zvuk obrovského, starého stromu, který zpracovala sama příroda za pomoci mravenců, včel, sršní a času.

15.3. 2019, 18:00 - 19:30 hod.     Cena 200 Kč

rezervace: mail: josef.sponiar@seznam.cz, www.zvuk-stromu.cz


Ano, po Danielininých konstelacích rozkvete každá duše, stejně jako tato větvička.


Který z elementů že ovládá jaro? Je to období, kdy se kolem vše probouzí, do přírody jako by se vracel život (přestože v ní celou zimu stále byl), ptáci zpívají, rozkvétají první květiny, stromy pučí, dny jsou delší a delší, okolo nás se vše začíná zelenat, slunce více hřeje, od země cítíme obrovský přísun energie, která námi proudí a stoupá .... Stejně jako strom, když roste a sílí a vypíná se vysoko k oblakům ..... Co jiného lépe charakterizuje toto období než právě DŘEVO?

A přidejte si k tomu jógové pozice, dechová cvičení, vůni éterických olejů a to by bylo, aby se nedělní dopoledne dalo strávit smysluplněji :-) . Procházku do přírody pak krásně stihnete i po pozdějším obědě.


Jóga smíchu - to není zrovna rozšířený pojem. Zatím se moc nepraktikuje, ale .....
Tato jóga se nesoustřeďuje až tak na tělo, ale spíš na mysl, která je po lekci veselá, rozesmátá, hravá....


Eva Rabadová nabízí další příjemné poležení a odpočinutí při jóga nidře, coz je velice nenáročná metoda relaxace a ponoření se do hloubek svého vědomí i podvědomí. Příjemná hudba, klidný hlas, světlo svíček ........absolutní uvolnění, balancování na hranici bdění a snění ....

Krásný zážitek, uvidíte.


Od této činnosti vás tělo bolet nebude, ani mozoly nebo puchýře od nářadí se vám na rukou neudělají. Bude to taková jemná, takřka alchymistická práce. A voňavá. A hlavně - budete si tvořit podle vlastní chuti a nálady. Evička vám samozřejmě pomůže, ale opravdu jen tak trochu.


Jan Rychlík už podobný víkend ve studiu měl a další plánuje. Vždyť práce na svém nitru je nekonečná. Ale také obohacující a přínosná.

Zvolit můžete jen sobotu nebo jen neděli a nebo dny oba. Kdo by přijel z větších dálek, může ve studiu přespat (ovládání našeho kávovaru není vůbec složité :-) )


Čínská medicína, meridiány, čchi, řídící orgány atd. atd. Znáte? Výborně. A pracujete s nimi? Ne? Tak to je pravý čas se více seznámit ...


Tančit, tančit, tančit. Sama za sebe, sama se sebou. A zároveň s dalšími krásnými ženami. A také s nimi sdílet společný prostor, společné zážitky, společné tady a teď .....


Cože? Nespat ve své vlastní posteli? A navíc na karimatce někde s dalšími x spáči? Neexistuje!!

Ale pokud nejste zrovna podobný typ a máte rádi malé výzvy a milujete jógu, pak určitě doražte. Společné večerní a ranní jógování zakončíte zdravou snídaní. A zbytek víkendu se pak můžete věnovat rodině. Nebo dalším akcím ve studiu? :-)


Jarní detox - každý má jistě vlastní recept na to, jak se na jaře zase uvést do pohody, očistit tělo i mysl. Vždy je ale prostor něco nového se dozvědět nebo vyzkoušet. Téma zcela jistě na začátek dubna uktuální ...


Měsíc je přesně v půli svého dorůstání, tváří se, jakoby jedním okem všechno viděl, ale zároveň ta jeho skrytá polovina naznačuje, že je prostor pro další objevování, tvoření, postupování k dokonalosti, pro osvěcování všelijakých temných zákoutí. Třeba i těch v naší mysli nebo v podvědomí......


Vývoj, posun, změna, zkušenost, učení, zážitek - to vše se nám děje den za dnen, hodinu za hodinou, minutu za minutou. V každé vteřině jsme jiní než v té předchozí, neustále se měníme, vyvíjíme, zrajeme. Tempo a směr si ale můžeme z velké většiny určit sami....


Access Bars? Jistě, něco málo už jsem slyšela, něco málo si přečetla, ale ještě na vlastní kůži nezažila. Ale tentokrát už se chystám!!! Byly narozeniny, sešlo se pár příspěvků ....

Věřím, že u nás Adriana nebude naposledy. A tak příště už snad budu moct popsat i své vlastní zážitky s touto metodou. Přidá se někdo další??? :-)


Další letáčky budeme samozřejmě s postupujícím časem přidávat. Ale také nezaškodí si občas připomenout, jaké že akce se ve studiu od začátku roku uskutečnily.


Co se dělo v listopadu a prosinci?


29. 10. 2018

Čím uvést následující akci? Je vůbec nutné něco psát? Všechna slova jsou tak nevýstižná, zbytečná. Co jsou Dušičky, to všichni víme. Je jistě možné tento den uctít tak, že na hroby doneseme věnce a zapálíme svíčku. Snad ale také cítíte, že je možné a žádoucí udělat víc. Pro sebe, své blízké, své předky, pro tradici samotnou, pro světlo, tmu, pro cokoliv, co si tu každý sám za sebe dosadíte.

Nabízíme vám společnou meditaci, kterou povede Jan Rychlík. Co od tohoto večera můžete očekávat, má krásně zpracované na jeho stránkách. Klikněte, nalaďte se a doražte k nám do studia. Zbytek je na vás.

Ještě poprosíme, rezervujte si svá místa buď přes Janův web nebo na našich stránkách přes sekci víkendové akce. K dispozici budou židle, meditační sedáky, karimatky, deky, případně si doneste něco svého, co vám nejvíc vyhovuje. Děkujeme


Většina aktivit ve studiu je zaměřená na práci se sebou, na náš vnitřní svět, na objevování sebe  a také souvislostí, jak to vůbec na tom světě chodí.

Je ale také důležité najít si svůj prostor i v čistě materiálním světě. A proto jsme pro vás (asi hlavně dámy) připravili trochu odlehčenou akci - Kabelkový bleší trh. Očekáváme, že společně strávíme příjemné chvíle u kávy, čaje a něčeho sladkého a zároveň dáme šanci našim kabelám a taškám znovu se prodrat ze zapomenutých koutů skříní a šaten a ukázat svou krásu a půvab celému světu, třebaže na rameni nebo v ruce jiné majitelky :-). Vstupné bude dobrovolné, káva výborná voňavá, proto určitě přijďte, moooc se na vás těšíme.


Vnitřní dítě - důležité téma pro každého z nás, že? Není na čase trochu na sobě popracovat, poladit se, potkat se sám se sebou? Nabízí se báječná příležitost ......


Blíží se první setkání s Evou v rámci jejího cyklu JÓGA PĚTI ELEMENTŮ.  Už tuto neděli,  7.října, téma KOV ...Maminky, babičky, tatínkové, dědečkové ...........       Co vy na to????

Více se dozvíte, když si v sekci Rozvrh lekcí najedete na textovou část a rozkliknete v úterních lekcích buď Pilátes nebo Jóga - core. Těšíme se na Vás i Vaše děti.


Pondělní Chakra Flow  s Lucií Kužílkovou se přesouvá ze 17.9. na tuto sobotu 22.9. ve stejném čase, tj. 18:00 - 21:00 hod. Omlouváme se za případné komplikace a budeme se těšit v sobotu na viděnou. Pro více informací sledujte její facebook.


Tak už to zase jede, už to frčí. Skončily dovolené, snad i tropická vedra, děti chodí do školy, čímž sobě i nám přivodily jakýsi pevný denní řád. Ještě samozřejmě budeme ladit, kdy jim končí škola, kdy, jak a kdo s nimi pojede na kroužky a další a další drobnosti.

V tom všem shonu ale nezapomínejme na sebe a na svůj čas. I vy si naplánujte své lekce a kroužky, případně v rodinném kalendáři zaškrtejte víkendy, kdy zkrátka nebudete doma, protože zrovna jdete třeba na jógu nebo zajímavý seminář.

A proto přinášíme malé připomenutí toho, co se na nejbližší dny a týdny o víkendech ve studiu plánuje.

Sobota 8.9.
Sobota 8.9.
Sobota 15.9.
Sobota 15.9.
Sobota 22.9.
Sobota 22.9.
Pondělí 1.10.
Pondělí 1.10.
Neděle 7.10.
Neděle 7.10.

Studio nám po lehce prolenošeném létě opět ožívá. S jednotlivými lektory dáváme dohromady rozvrh, plánují se i víkendovky. Určitě si projděte další sekce, nového je toho opravdu spousta (hlavně rozvrh lekcí a víkendové akce). A pozor - jednotlivé kurzy začínají poněkud nepravidelně už v průběhu září nebo začátkem října, sledujte, od kdy bude otevřen právě ten vámi vybraný.

Moc nás těší, že se ke kurzům z minulého roku přidávají i některé úplně nové. Nebudeme je tu vyjmenovávat, co kdybychom na nějaký zapomněli, každý si to své jistě najde sám. Ale určitě nezkazíme nic tím, když si navzájem popřejeme, ať se nám s novým začátkem dobře tvoří, dobře daří a ať se díky tomuto prostoru a díky lidem, kteří jím projdou, posouváme více k sobě navzájem a hlavně k sobě samým. Krásný konec léta i celý podzim nám všem, těšíme se na vás.


Ranní jógování s Evou se přesouvá na poslední srpnový týden. Letáček pro připomenutí je tady ...

Pojďme ještě zapomenout na všechen ten shon a zmatek začátku školního roku, to ranní buzení rozmrzelých dětí, mazání svačin, shánění školních potřeb, domlouvání kroužků a další "lahůdky".  Poslední týden prázdnin si zkuste vyhradit pro sebe a den začněte třeba zrovna jógou. No a uvidíte, co se bude (nebo nebude) dít :-)


Nový školní rok zahájíme hned zostra. V sobotu 8.9. máte možnost naučit se léčivou techniku na bázi kvantové terapie, která se zaměřuje na 32 bodů na hlavě. Ty jsou jakousi vstupní branou a naopak i výstupním místem různých emocí, témat, oblastí života, schopností, bloků, potenciálů. Lektorkou bude Adriana Těšínská. Více o ní i o metodě najdete na stránkách www.easytouch.cz.


A máme tu prázdniny. Léto, dovolené, výlety, odpočinek, zážitky ........ Všechno jistě zasloužené a vytoužené. Užívejte si, co jen to půjde, zrelaxujte, naberte síly. Přejeme nám všem, ať se léto vydaří (snad příroda nepřepálila začátek a ještě si nějaké pěkné letní dny schovala)

I my ve studiu pojedeme na letní pohon, skoro by se dalo říct na poloviční plyn. Pravidelné lekce skončily, ale to neznamená, že se nic nebude dít. Naopak. Jsou tu věci mimořádné jako příměstské tábory, tance, ranní jógování, trochu konstelací, klasická jóga a plánují se i daší akce. Vše je shrnuto (mimořádně) v sekci "víkendové akce" a tady je i pár pozvánek a letáčku.


Dovolíme si hned v úvodu tohoto příspěvku citovat Wikipedii:

"slovo MAAT je pro svou komplexnost jen obtížně přeložitelné a spojuje v sobě pojmy jako "pravda", "harmonie" a "stabilita" či prostě "správné jednání". Reprezentuje všechno to, co je správné a nutné pro správný běh věcí. Zosobněním pojmu ve staroegyptském náboženství byla stejnojmenná bohyně Maat a její symbol - pštrosí pero" .

A my dodáváme - naprosto výstižné :-)

Možná jste si všimnli, že v záložkách v levé části stránky přibyl řádek MAAT KOSMETIKA.       To proto, že nám bylo tvůrkyní této jedinečné přírodní kosmetiky, paní Petrou Švábíkovou, umožněno její výrobky prodávat přímo ve studiu. Za to jsme jí velice vděčny a věříme, že si tento skvost v péči o pleť podmaní i vás. 

Více se tu rozepisovat nebudeme, vždyť na to máme celý samostatný oddíl. Stačí překliknout na MAAT KOSMETIKA.


Přichází další jógová lahůdka od Evy Avé. Tentokrát je to večer zaměřený na partnerskou jógu. Rozhodně se nebudou řešit vztahy nebo sex, jen si vyzkoušíme některé ásány, které se prostě musí dělat ve dvou. A jak je uvedeno na letáku, dvojice může být namíchaná jakkoliv.

Jaké to asi je muset v józe spolupracovat, spolupodílet se na výsledku, nebýt se zavřenýma očima jen sám za sebe, ale být oporou pro někoho dalšího? Nebude to moc náročné? Zvládnu to? Nebude mi vadit narušení mého osobního prostoru někým jiným? A takových podobných otázek by mohlo být!!!    A proto, zkuste to a uvidíte.


Vzpomenete si, kdy jste naposledy spali ve spacáku? A jedné v místnosti s dalšími x lidmi, které znáte třeba jen pár hodin? Pro někoho hrůza, nepředstavitelná zoufalost. A pro někoho závan dobrodružství, zážitek, něco dosud nevyzkoušeného. A pro dalšího třeba běžná rutina.

Proč tento neurčitý úvod? Protože ......

Tak co vy na to? Shodneme se, že že to není běžná záležitost a že to stojí za vyzkoušení?


Moc nás těší zájem lektorů o pronájem studia na víkendové akce. Tady musíme připomenou blížící se KVANTOVÁNÍ V MATRIXU (o něm se píše někde níž). A hned další víkend se uskuteční dva hodně zajímavé semináře -  jeden zaměřený hlavně na ŽENU V NÁS (v každé z nás !!!), povede ho báječná žena Anička Pašková, a druhý na lehce duchovní rozvoj, tentokrát s tématem: VNITŘNÍ DÍTĚ, KREATIVITA, MENTÁLNÍ MAPY. Tendo nedělní kurz povede Katka Černá (v lednu u nás krásně přednášela Vstup do Akáši). A vlastně se to tak pěkně sešlo, obě dámy působí v Praze a k nám dojedou tzv. na hostování. Určitě je na co se těšit. Ale zase se musíme opakovat, je potřeba se včas přihlásit :-)

Určitě sledujte sekci "víkendové akce", tam je informací nejvíc, včetně odkazů na lektory a jejich stránky.

A abychom vás ještě více naladili, tady je malá upoutávka na Aniččin seminář na youtube

A ještě letáček k nedělnímu semináři ...............


Eva Avé je pilná včelka a jógou doslova žije :-). A tak tu pro vás má nabídku další páteční jógové tříhodinky. Datum vybrala náramně - pátek 13. Ale nebojte, kdo se ve zdraví dočká večera, už ho čeká jen příjemné protažení, relax, meditace. Téma je příhodné - OČISTA DOČISTA. Ten, kdo dorazí, bude odcházet jak znovuzrozený. Ale nezapomeňte si rezervovat místo, kapacita sálu je omezená, vždyť víte.


Skvělá zpráva pro rodiče školáků ve věku 6 - 10 let!!!. Verča Pytlíková u nás uspořádá dva letní příměstské tábory se zaměřením na jógu. Už teď můžete své děti přihlašovat přes náš web, facebook nebo přímo u Veroniky (máme ji zařazenou mezi lektory, tam jsou také odkazy na její stránky).


Přijďte si zažít podporu skupiny a prožít zkušenost, že svět je barevný víc, než si myslíte, a to v nově otevřeném kurzu ARTE HRÁTKY PRO ŽENY aneb Jak poznat samu sebe. Kurz povede Zdeňka Šulcová.


V půlce dubna si nenechte ujít dvoudenní víkendový kurz Kvantování v Matrixu, jehož absolventi se dozví vše, co potřebují pro další a spokojenější etapu svého životu. Kurz není zapotřebí opakovat. Jeho obsah je tvořen především praktickými cvičeními, teorie zabírá jen malou část, aby se tak stal kurz spojením s praxí co nejefektivnějším. https://cestavnitrnihosouladu.cz


Kurz se pro malý zájem letos na jaře neotevřel, ale určitě bude do programu zařazen od nového školního roku


Od začátku dubna se můžeme těšit na Davidovy kurzy. Jsou vždy jen pro deset lidí, tak si nenechte ujít příležitost, jak si vylepšit jarní dny a posílit tělo i mysl.


Ještě je několik posledních volných míst na víkendový pobyt s jógou 23. - 25.3.2018. Buďte si jistí, že to bude stát za to. Eva chystá zajímavý program s tvořivým překvapením, vyzkoušíme techniky, ke kterým se v běžných hodinách nemáme prostor dostat. Navíc budeme v nádherném prostředí, jaro bude v plném proudu ......  Co víc si přát? :-) 


Od úterý 6. března je nově otevřen kurz Čakra jógy s Lucií Kužílkovou. Začátek je od 19:00, lekce potrvá 1,5 hodiny. Přihlašujte se přes náš kontaktní formulář, mailem nebo telefonicky. Přidat se můžete kdykoliv v průběhu jara, lekce na sebe přímo nenavazují. Těšíme se na vás.

více ke kurzu zde


Do studia se nám zatoulala moooc sympatická osoba - Veronika Pytlíková. Povede u nás další lekce jógy, mimo jiné i jógu pro děti 6-9 let. Zatím to vypadá, že lekce budou ve středu odpoledne 15:30 - 16:30 hod. (čas se ještě může trochu změnit, ale středa odpoledne to bude určitě). Přihlašování opět buď přes nás, nebo u Verči (tel: 776 726 904)


Přijďte se s Evičkou naladit na sílu měsíce při úplňkové józe. Příští úplněk vychází na pátek 2. března a budeme mu věnovat celý večer. Bude potřeba si včas místo zarezervovat, přes Evu nebo ve studiu. Více informací zde.


Špatná zpráva - koncert i seminář jsou pro malý zájem zrušeny. Je nám to moc líto, ale život jde dál a my se budeme těšit na další akce a setkání s vámi.

Určitě si nenechte v pátek 9.3. ujít koncert Ivo Sedláčka "Mystické housle". Jeho vystoupení patří u nás i ve světě k tomu nejkrásnějšímu a nejpůsobivějšímu, co dnes můžeme v oblasti harmonizující, terapeutické a meditační hudby zažít. Velké díky Vlaďce a Martinovi (Almadea events), kteří Iva a jeho syna Pavla do Plzně přivedli. Přes jejich stránky si objednávejte vstupenky, odkaz i podrobné informace jsou zde

A ještě pomyslná třešinka na dortu -  Ivův seminář "Náda Jóga - Jóga Zvuku". Ten naváže na páteční koncert, ve studiu proběhne hned následující den, tj. v sobotu 10.3. Více informací včetně předprodeje vstupenek najdete zde.


Od 5. února běží nové kurzy s Evičkou, v pondělí odpoledne bude ve studiu pravidleně Pavla Skálová s Tantrajógou a Mohendžodárem. A od konce února by se k nám měl přidat David Franklin s Tai Chi, Karatem nového těla a kurzem masáží Shiatsu.


V únoru a březnu chystáme celou řadu víkendových akcí. Budou tu konstelace s Danielou Pospíšilovou, páteční workshopy pro páry s Pavlou Skálovou, celodenní  prožitková SPOJENÍ s Vlaďkou Basth a Martinem Vachuškou a jiné lahůdky. Více najdete v sekci "víkendové akce".


V sobotu 27.1. seminář VSTUP DO AKÁŠI s Katkou Černou.

Kvůli kapacitě sálu prosíme o přihlášení u nás ve studiu - mailem, telefonem, přes kontaktní formulář.    Více v sekci "co nepřehlédnout"


Je možné se začít přihlašovat na víkendový jógový pobyt s Evičkou.

Více v sekci "co nepřehlédnout"


Rozšiřujeme nabídku kurzů:

- od neděle 14.1. se otevře poweryoga s Lenkou Kubáčovou, v neděli 7.1. bude ukázková lekce zdarma - viz. letáček níže

- od února bude ve studiu vždy v pondělí večer Tantrajoga a Mohendžodáro s Pavlou Skálovou - opět letáček nebo Pavly webovky: https://mohendzodaro-plzen.webnode.cz/dochazkove-kurzy/

- jóga s Evou - ve čtvrtek odpoledne přidaný další kurz pro začátečníky - více v našem rozvrhu lekcí nebo na Evky webu: www.satjajoga.cz

- velice nadějně vypadají kurzy Shintaida, snad už brzy

- jednáme s dalšími lektory, určitě sledujte stránky, vše nové hned zveřejníme. Nebo využijte možnost dostávat zprávy o novinkách mailem, formulář je v sekci "kontakt".