co vás u nás čeká ...

Jak odpovíte na otázku: kde začíná spodní a kde horní polovina těla? Přesně!!! Právě tam - oblast pasu, beder, spodního břicha. Veledůležitá část - tady se ve střevech rozhoduje o našem zdraví, tady vzniká nový život, tady je naše páteř nejohebnější, tady se prolínají energie země a kosmu, tady je zkrátka náš střed. Pojďme se naučit o tuto oblast lépe pečovat ...


Potřebuješ se uvolnit? Potřebuješ získat jasnost? Potřebuješ si hrát?
Přijď na workshop, kde budeš pracovat se silou svého hlasu a naučíš se, jak ho spolu s vědomou pozorností používat pro zvýšení kvality života.

malá videopozvánka ...

CO TĚ ČEKÁ? Poznáš základní strukturu lidského energetického systému, zažiješ komunikaci s tělem a poskytneš mu, co potřebuje, rozšíříš komfortní zónu díky překonání nervozity a studu, prozkoumáš svobodný projev hlasu, objevíš doposud skrytou vnitřní sílu, odneseš si domů techniku pro zlepšení každodenního života, naučíš se, jak používat hlas a pozornost pro uvolnění těla, zklidnění mysli a posílení emoční stability.

OSLAV NOVÝ ZAČÁTEK . Na závěr vytvoříme hlasový souzvuk, najdeme rovnováhu mezi přijímáním a dáváním a poté se ponoříme do ticha, odkud nahlédneme z místa klidu do tíživých životních situací pro nalezení správné cesty .

PŘIJĎ. Bude to fajn. Adam

Možnost přihlášení na Adamovo facebookových stránkách nebo přímo zde.


Výjimečná záležitost s výjimečnou ženou. Máte možnost se potkat s opravdovou zasvěcenou šamankou a poznat na vlastním těle sílu a opravdovost její práce.

Možnost přihlášení a více informací přímo zde.


Každý máme schopnost cítit energii ve svých rukách. Stačí se uvolnit, naladit, případně to čas od času potrénovat. Pak se vám vaše ruce stanou dalším smyslovým orgánem, pomocí kterého budete objevovat nové rozměry bytí v tomto těle, v tomto prostoru, na této planetě. Budete se raději dotýkat věcí, zvířat, lidí. Stanete se vnímavější ....

Domluvte se s kamarádkou, svým partnerem, maminkou, dcerou, zkrátka je to jedno, jakou dvojici vytvoříte.


Máte další možnost popracovat na problémech, které si do života přinášíte možná již po generace anebo mohou být poměrně nové, v každém případě je můžete pomocí rodinných konstelací vyřešit či alespoň eliminovat.


Trochu si v sobotu přivstat by neměl být na vrcholu léta žádný problém. Aspoň si můžete víc užít krásné svěží ráno. A zatímco většina lidí ještě bude spát nebo se povalovat v posteli, vy se nádherně protáhnete a pak aniž byste museli cokoliv dělat, nandáte si na talíř, co bude libo. Tohle se nenabízí každý den!!!   :-)

Posledně všem mooooc chutnalo. A na vajíčka už ani nedošlo, protože toho prostě bylo až až.


První Kambo ceremonie proběhla u nás ve studiu začátkem května. A už po pár týdnech ji tu máme zase. Jedná se o účinnou metodu, jak spustit samoléčebné procesy. Že jste o aplikaci žabího sekretu ještě neslyšeli? Zkuste prosvištět internet nebo začít třeba na stránkách lektora Vojty Chládka.


Víte, že právě toto pondělí bude měsíc v NOVU? Ideální čas na to se s ním mentálně propojit, naladit se na jeho klidnou energii, ztišit se, zaposlouchat se do svého nitra a připravit se na nastávající expanzi energie, kterou s jeho růstem můžeme cítit.


Vítej, Klárko, ve studiu :-)

Jsme moc rádi, že si Klárka vybrala pro pořádání jejích seminářů právě SaMa. Pomalu si k rodičovským radostem i strastem přidává také pracovní zatížení. Už jsou domluveny 4 podzimní semináře a vypadá to, že bude prostor se potkat i o prázdninách na pravidelných lekcích. A dál? Nechme se překvapit, uvidíme, jestli nám vesmír připravil společnou cestu nebo ne.


Před prázdninami poslední možnost setkat se ve studiu s Ivetkou a sdílet s dalšími ženami společný prostor, tancem rozvířený vzduch, krásnou hudbu, moudrá slova a celkové souznění.

Přihlašování přímo u Ivety - tel: 728 454 111 nebo její FB stránky


Před prázdninami poslední konstelace s Danielou.... Tak jestli máte něco opravdu akutního k vyřešení, s čím vám mohou konstelace pomoci, právě teď je vhodná doba se do toho pustit a neodkládat to na čas podzimu.


Informace o dalších plánovaných akcích budeme postupně zveřejňovat. Možná vám bude více vyhovovat systém sekce "víkendy a akce nepravidelné", prolistujte se jí a porozmýšlejte, o co určitě nechcete přijít :-).


Od února běží nové kurzy - po dohodě s lektorem je většinou možné se přihlásit i v průběhu kurzu nebo si domluvit jednu lekci na vyzkoušení. Kompletní přehled pravidelných lekcí je zde.