26.9.2020

Nově si můžete ve studiu nakoupit nebo objednat přírodní organickou kosmetiku ze Slovenska. Více čtěte v sekci KOSMETIKA SOAPHORIA.


26.9.2020

Spolu s Evičkou Rabadovou vypisujeme kurz pro úúúúúplné jógové začátečníky, který bude až do Vánoc pravidelně v úterky od 15:15 do 16:30.

Na lekcích si vyzkoušíte jednotlivé pozice, seznámíte se s podstatou jógy, naučíte se vnímat možnosti, ale i omezení svého těla, uvolníte se v kratší a někdy i v delší relaxaci. V kurzu bude max. 10 osob, určitě bude prostor se všem osobně věnovat.
Vzhledem k nejistotám, které zřejmě budeme tento podzim zažívat, nabízíme výjimečné cenové podmínky. Celý kurz, tj. 11 lekcí (poslední bude 15.12. a 17.11. na státní svátek se cvičit nebude) stojí 1200,- Kč. V ceně tedy máte 8 lekcí + 3 zdarma.
Platební podmínky a další pokyny vám rádi zašleme po vašem přihlášení (studio@sam-joga.cz nebo přes kontaktní formulář nebo SMS 724 677 777).
Budeme se těšit


20.9.2020

Jste srdečně zváni na Otevřenou hodinu kontaktní improvizace vedenou Zitou Pavlištovou s názvem: ukázka a seznámení, čili návštěvní den pro zvané či zvědavé. 

Ale pozor! Je to už tento čtvrtek 24. září ve 20h, cena 300,- Kč, platba na místě.

Každý další čtvrtek až do 17.prosince pak poběží od 20:00 do 22:00 kurz Kontaktní improvizace - dynamika letu. Více info o kurzu i o Zitě najdete zde.15.9.2020

Od tohoto pátku startuje NAPRAVOVACÍ CVIČENÍ s Katkou Bendovou. Katka vychází hlavně z pilátes (posilovat se musí), zařazuje i prvky z jógy, rovnáme tělo ve stoje i v sedu, na závěr se relaxuje. Lekce budou hodinové vždy od 8:15 do 9:15. Platit se mohou jednotlivé hodiny (cena 100,- Kč) nebo nabízíme permanentku na 10 lekcí za 900,- Kč, platit bude 5 měsíců (v dnešní nejisté době to není špatné, že :-) )

Budeme se tedy těšit od pátku 18.9. pravidelně 1x týdne. Určitě je zapotřebí alespoň ze začátku si předem rezervovat místo, a to buď na tel: 724 677 777 - Vlaďka nebo přes formulář v sekci kontakt nebo na studio@sam-joga.cz.


31.8.2020

Pomalu ale jistě startujeme nový školní rok a s ním i po dlouhých prázdninách nás samotné ale hlavně kurzy a spoustu víkendových akcí. Určitě se nezapomeňte přihlásit a domluvit s lektorkami na tom, jak zaplatit, od kdy ten který kurz začne atd atd. Některé věci ještě ladíme, proto sledujte stránky nebo FB, ať víte, co se u nás děje.

My se na společnou práci moc těšíme, všechno je nachystané, tak hurááá do toho.

A pozor - středeční kurzy s Veronikou začínají už tento týden, tj. 2.9., většina ostatních pak od týdne následujícího.


7.8.2020

Jsme už v druhé polovině prázdnin a to už je čas myslet na to, co bude dál. Máme proto zaktualizovaný rozvrh kurzů a lekcí, které poběží od září, tak se nezapomeňte hlásit u jednotlivých lektorů, kontakty jsou buď pod rozvrhem nebo v samostatné sekci. Také pilně pracujeme na zveřejnění všech naplánovaných víkendových akcí. Možná to ještě chvilku bude trvat, protože jich je opravdu hooooodně. A to nás těší.  Těšit se můžete i Vy a potom i my na vás :-).

Ještě připomeneme, že teď v srpnu bude každou středu Evička a s lekcemi jógy se přidá i Klárka, ta většinou v pondělky, jednou to bude i úterý, vše má na svých stránkách. V pondělí 24. totiž bude tančit Ivetka Pravdová a s tou je to vždy krása a jemnost a něha.

Užívejte krásné letní dny a rády se s vámi uvidíme


6.7.2020

Jak se u nás bude o prázdninách cvičit?

Lekce bude mít Evička Rabadová, a to středy 17:30 - 19:00 (ale pozor, ne všechny a je potřeba se chvíli předem přihlásit - více k tomu na www.satjajoga.cz) a dále bude více méně pravidelně v neděli 18:30 - 19:30 Lenka Kubáčová s powerjogou (i tady je lepší si ověřit, zda lekce je a zda je místo).

V srpnu se pak možná přidá Klárka, to dáme včas vědět.

A ve hře jsou také víkendové akce, tak mrkněte kousek jinam, porozmýšlejte a určitě na něco doražte.

Jinak přejeme krásné překrásné prázdninové dny a dovolené - ty ať se všem vydaří.


19.5.2020

POMALU ALE JISTĚ SE VRACÍME do známých a zaběhnutých kolejí. Znovu otvíráme některé lekce a víkendové semináře. Samozřejmě dodržujeme vyhlášená opatření, hlavně co se počtu účastníků týká, proto zatím nejsou otevřené všechny kurzy. Ti, kdo chodí pravidelně, jsou se svými lektorkami v kontaktu a určitě ví, co a jak. A ty, co by si nebyli jisti, prosíme, kontaktujte s dotazem přímo nás (kontaktní formulář, telefon, mail)  nebo lektory.

A ještě musíme připomenout, že je velice důležité se na semináře a jednotlivé lekce přihlašovat předem, většinou přímo u lektorů, a dodržovat studiové i jejich pokyny a požadavky.

Děkujeme a těšíme se na viděnou v SaMu.  (studio je odpočaté a připravené na společnou práci. Přijďte. A také si třeba hned teď projděte, na jaké víkendové semináře už můžete dorazit)


12.3.2020

Od pátku 13.3. bude studio v souvislosti s vyhlášeným nouzovým staven AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň a hlavně, že se budeme moci co nejdříve ve studiu znovu potkávat.


9.3.2020

Bohužel zatím snad dočasně nedokážeme pro úterní dopolední lekce s Veronikou zajistit hlídání dětí. Omlouváme se za to a jakmile se situace změní, okamžitě dáme vědět.


24.2.2020

Hodně narychlo jsme domluvili mimořádnou akci s Romanem Ariatim, který nás v pátek 28.2. provede prožitkovým večerem s hudbou, pohybem, naladěním se a odevzdáním. Určitě si nenechte ujít....


12.2.2020

Veronika Pytlíková bude od 16.2. do 29.2. na jógovém pobytu v Indii. Všechny její lekce jsou v tyto dva týdny zrušeny. Tož Verčo, užij si to, ať vás nepostihne nic nečekaného nehezkého, zažijte jen krásné chvíle a nezapomenutelné zážitky. Načerpej sílu a inspiraci a za dva týdny se na tebe zas budeme těšit.


6.1.2020

Co je a bude nového od ledna 2020?

Menší změnu přinese úterní dopoledne, kdy Verča spojí dosavadní 2 lekce do jedné, a to od 11.00 do 12:00. Možnost hlídání dětí v kadeřnictví Vrabčák dole v domě je opět zajištěno.

Jen připomínáme, kdo by chtěl zařadit více pohybu mezi svá novoroční předsevzetí, může přijít na otevřené lekce jógy - v neděli večer na powerjogu, v pondělí ráno se můžete protáhnout s Lucií, odpoledne je zaměřené na naše dospívající náctileté a v úterý dopoledne si přijďte zacvičit od 11:00 na jógu s Verčou.

Od 8.1., tj. středa, jsou nově zařazeny lekce jógy s Klárou pro věkovou kategorii 60+ (platí to samozřejmě i pro ty mírně mladší).

Další kurzy (kromě kontaktní improvizace, která bude už od ledna) budou začínat od února, nezapomeňte se včas rozmyslet a přihlásit. Více informací je v sekci "rozvrh lekcí"

O víkendech se také budou dít báječné věci - jsme domluveni s novými lektory, kteří přichází s novými věcmi. Určitě sledujte nabídku v sekci "víkendy a akce nepravidelné". A věřte, že je na co se těšit.


6.1.2020

A tady přicházíme s přehledem lekcí, které se týden po týdnu pravidelně opakují a na které můžete dorazit kdykoliv se vám zachce, protože nejsou zařazeny do souvislého kurzu......

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci.

Cvičení vede Katka Bendová. Více info zde

Nechce se vám ještě při pondělku do práce?  Co takhle začít nový týden jógou. Pěkně se protáhnout, nechat odplynout víkend a zlehka přehodit výhybku směrem k pracovnímu zatížení.

Ideální čas (6:30 - 8:00), ideální místo (naše studio), ideální doprovod (Lucie Talová).

Po ranním pilátes tu máme specialitku pro maminky, ale nejen pro ně - jóga na zpevnění spodního břicha a hlavně možnost vzít s sebou děti, o které se postarají hodné tety z kadeřnictví Vrabčák. Pohlídají, děti si chvilku pohrají a vy si můžete v klidu zacvičit.

Lekce jsou každé úterý 11:00 - 12:00. Vede Veronika Pytlíková.


Kdo má rád večerní cvičení, je vřele vítán ...