Přejeme krásné léto a pohodové dovolené ...

Tento příspěvek není přímo o dění ve studiu, ale přesto jsme přesvědčeni, že na naše stránky patří. Netýká se tolik jógy, jako spíše harmonie/sladění postojů, činů a životního stylu každého z nás s možnostmi, nebo dnes už spíše nemožnostmi, planety Země ustát to, co v rámci "pokroku" provádíme. Hnutí Greenpeace spouští novou kampaň "Máš na míň". Myslíme si, že by vás jejich počínání mohlo oslovit, přes obrázek se prokliknete na jejich stránku. Další už je na vás a na nás všech :-)


Cvičíme i o prázdninách ..... Přece vás nenecháme dva měsíce bez jógy :-)


Jóga smíchu se k dovolenkovým aktivitám náramně hodí. Smát se je zdravé, uvolňující a hlavně nakažlivé. Vybavujete si smích Vlasty Buriana? Určitě. A taky se vám při tom alespoň trochu škubly koutky????


Další setkání s Vojtou Chládkem, s léčivým sekretem amazonské žabičky a hlavně sami se sebou ......


Informace o dalších plánovaných akcích budeme postupně zveřejňovat. Možná vám bude více vyhovovat systém sekce "víkendy a akce nepravidelné", prolistujte se jí a porozmýšlejte, o co určitě nechcete přijít.

A nezapomeňte, se že bude cvičit i jóga - úterky ráno, středy a čtvrtky večer. A nepravidelně i powerjoga v neděli večer. Je ale nutné předchozí přihlášení a raději si i ověřte, že zrovna v termínu, který by se hodil vám, lekce opravdu bude. Přece jen, jsou prázdniny :-)


Podzim je sice, zdá se, daleko, ale to neznamená, že pro vás nemůžeme připravovat zajímavé semináře.

Na celý cyklus se přihlašujte přímo u Silvie, více informací a způsob platby je uveden na jejím FB (proklik přes letáček).