Na co se u nás můžete v nejbližší době těšit ....

Rozhodujete se, že byste si už přece jen zaplatili kurz jógy a vybíráte, kam nebo ke komu jít? Jste tu správně. V klidu vybírejte ....

Více o kurzech se pak dozvíte v sekci rozvrh lekcí. Pro přihlášení kontaktujte jednotlivé lektorky, ty vám sdělí, je-li v kurzu volno, platební podmínky atd atd. Nebo nám napište přes kontaktní formulář a my zprávu předáme do správných rukou.


Už teď víte, že byste z časových nebo jiných důvodů na spoustu lekcí nemohli? Pak je řešením využívat jednotlivé lekce, u nichž se nepožaduje zaplacení kurzovného, ale platí se jednotlivě nebo třeba ve zvýhodněném balíčku.


V rozvrhu nám přibyly nové lekce a my máme potřebu vás s nimi blíže seznámit. A také připomenout, co už znáte z minulého roku :-)Nechce se vám ještě při pondělku do práce?  Co takhle začít nový týden jógou. Pěkně se protáhnout, nechat odplynout víkend a zlehka přehodit výhybku směrem k pracovnímu zatížení.

Ideální čas (6:30 - 8:00), ideální místo (naše studio), ideální doprovod (Lucie Talová).


Co si trochu zaposilovat a zároveň se krásně protáhnout a zpevnit tělo???


Po ranním pilátes tu máme specialitku pro maminky - jóga na zpevnění spodního břicha a hlavně možnost vzít s sebou děti, ale ne na cvičení, hodné tety z kadeřnictví Vrabčák vám je pohlídají a vy si můžete v klidu zacvičit.

Lekce jsou každé úterý 10:30 - 11:30. Vede Veronika Pytlíková.

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci.

Cvičení vede Katka Bendová. Více info zde
A kdo si chce zacvičit místo polední pauzy, pak jistě rád využije polední jógu, opět s Veronikou, opět úterky. Začátek 12:00, konec 13:00.
A tady už přicházíme s přehledem jednorázových akcí. Informace o dalších budeme postupně zveřejňovat. Možná vám bude více vyhovovat systém sekce "víkendy a akce nepravidelné", prolistujte se jí a porozmýšlejte, o co určitě nechcete přijít.Elišku Polatovou známe jako lektorku jógy smíchu, už u nás měla spoustu lekcí. Nově ji můžeme poznat také jako nutriční terapeutku, protože si pro vás připravila cyklus seminářů o správném stravování.


O rodinné konstelace s Danielou je velký zájem. A víte proč? Protože Daniela je prostě úžasná. Tečka.    :-)


Mnozí už znají a chodí pravidelně. Kambo rituál u nás ve studiu vede dlouholetý praktikant této ozdravné metody Vojta Chládek. Více o něm i o tom, jak ceremonie probíhá, jak se na ni připravit a další věci, které by vás k tématu mohly zajímat, jsou na Vojtovo stránce  https://mahalo-centrum.cz/kambo/ nebo na FB profilu Iren Štítkovcové, u které se můžete přihlašovat a domlouvat podrobnosti.


Umět naslouchat svému tělu, porozumět mu, uvést ho do souladu s denním cyklem. S tím vším vám může pomoci seznámení se s orgánovými hodinami a jógovými ásánami, které jednotlivé orgány posilují a díky aktivaci příšlušných meridiánů i správně energeticky vyživují. Krásný příklad toho, jak je jóga praktická a prospěšná v každodenním životě.


Nechte odplynout stres a přijďte osvěžit svou duši na společné setkání s Šáškou Vesnou Sýkorovou. Bude se jednat o jemné plynutí v proudu vesmírných energií, kde se mohou otvírat různá vnitřní témata, naše bolístky, starosti. Můžeme se dostat i hlouběji do našeho nitra a pomocí léčivých energií, které k nám budou s pomocí Šárky přicházet, budeme uzdravovat, co v tu chvíli bude potřeba.
Po skončení společného léčení bude prostor na osobní konzultace vašich konkrétních témat pomocí automatické kresby, se kterou Šárka pracuje už řadu let.

Prosíme, přihlašujte se kvůli kapacitě sálu předem - buď přes studio nebu u Šárky (731 819 354).


Důvěra a zodpovědnost za rozhodnutí, která činíme, je základ naší osobní spokojenosti. Jen my jsme tvůrci svých životů a je na nás, zda požádáme o pomoc či podporu. Na pomoci a podpoře z vnějšku není nic špatného. Kolikrát se snažíme dlouho, předlouho pomoci si sami sobě a nikoho nechceme zatěžovat. Někdy stačí skutečně jen málo...třeba překročit svůj strach a obavy a zkusit něco nového a nepoznaného.


Mimořádně si můžete ve studiu vyzkoušet Loona dance - taneční meditaci pro ženy.

Dovolíme si použít definici ze stránek Loona dance Academy: Loona dance je prožitkový taneční koncept nebo-li také ho lze nazvat tancem dělohy (lůna), také je tancem Luny nebo i Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě). Pomáhají nám k tomu taneční hry, jednoduché opakované pohyby - monopohyby, které rozvíjí pravou hemisféru, uvádí nás do relaxace, klidu, svého středu a směřují nás k pozornosti do sebe, svého těla, k vnímání sebe sama a svých vnitřních pocitů, které při tanci prožíváme, také nás spojuje se svým vnitřním vedením - intuicí.


Silvia přidhází s nádherným čtyřdílným cyklem o nás ženách, o našem vnitřním nastavení a fungování a také o souvislostech, a to vše z pohledu čínské medicíny. Bude se trochu povídat, trochu cvičit, hodně se ladit sami na sebe. Potřebujeme to, naprostá většina z nás. Vše co děláme sami pro sebe se v dobrém projeví i na našich blízkých....

Na celý cyklus se přihlašujte přímo u Silvie, více informací a způsob platby je uveden na jejím FB (proklik přes letáček).


Tanec je pro ženy už od nepaměti jejich přirozeným pohybem. Umíme tančit všechny, jen stačí se uvolnit, vcítit se do hudby a nechat tělo rozpohybovat tak, jak to zrovna cítí. A pokud k tomu přidáme Ivetčino slovo a její výběr krásných skladeb, můžeme zažít krásné chvilky souznění. Sami se sebou, s vesmírem i s dalšími krásnými tančícími ženami ...
Tento příspěvek není přímo o dění ve studiu, ale přesto jsme přesvědčeni, že na naše stránky patří. Netýká se tolik jógy, jako spíše harmonie/sladění postojů, činů a životního stylu každého z nás s možnostmi, nebo dnes už spíše nemožnostmi, planety Země ustát to, co v rámci "pokroku" provádíme. Hnutí Greenpeace spouští novou kampaň "Máš na míň". Myslíme si, že by vás jejich počínání mohlo oslovit, přes obrázek se prokliknete na jejich stránku. Další už je na vás a na nás všech :-)