AKTUÁLNÍ  DĚNÍ

6.7.2020

Jak se u nás bude o prázdninách cvičit?

Lekce bude mít Evička Rabadová, a to středy 17:30 - 19:00 (ale pozor, ne všechny a je potřeba se chvíli předem přihlásit - více k tomu na www.satjajoga.cz) a dále bude více méně pravidelně v neděli 18:30 - 19:30 Lenka Kubáčová s powerjogou (i tady je lepší si ověřit, zda lekce je a zda je místo).

V srpnu se pak možná přidá Klárka, to dáme včas vědět.

A ve hře jsou také víkendové akce, tak mrkněte kousek jinam, porozmýšlejte a určitě na něco doražte.

Jinak přejeme krásné překrásné prázdninové dny a dovolené - ty ať se všem vydaří.


19.5.2020

POMALU ALE JISTĚ SE VRACÍME do známých a zaběhnutých kolejí. Znovu otvíráme některé lekce a víkendové semináře. Samozřejmě dodržujeme vyhlášená opatření, hlavně co se počtu účastníků týká, proto zatím nejsou otevřené všechny kurzy. Ti, kdo chodí pravidelně, jsou se svými lektorkami v kontaktu a určitě ví, co a jak. A ty, co by si nebyli jisti, prosíme, kontaktujte s dotazem přímo nás (kontaktní formulář, telefon, mail)  nebo lektory.

A ještě musíme připomenout, že je velice důležité se na semináře a jednotlivé lekce přihlašovat předem, většinou přímo u lektorů, a dodržovat studiové i jejich pokyny a požadavky.

Děkujeme a těšíme se na viděnou v SaMu.  (studio je odpočaté a připravené na společnou práci. Přijďte. A také si třeba hned teď projděte, na jaké víkendové semináře už můžete dorazit)


12.3.2020

Od pátku 13.3. bude studio v souvislosti s vyhlášeným nouzovým staven AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň a hlavně, že se budeme moci co nejdříve ve studiu znovu potkávat.


9.3.2020

Bohužel zatím snad dočasně nedokážeme pro úterní dopolední lekce s Veronikou zajistit hlídání dětí. Omlouváme se za to a jakmile se situace změní, okamžitě dáme vědět.


24.2.2020

Hodně narychlo jsme domluvili mimořádnou akci s Romanem Ariatim, který nás v pátek 28.2. provede prožitkovým večerem s hudbou, pohybem, naladěním se a odevzdáním. Určitě si nenechte ujít....


12.2.2020

Veronika Pytlíková bude od 16.2. do 29.2. na jógovém pobytu v Indii. Všechny její lekce jsou v tyto dva týdny zrušeny. Tož Verčo, užij si to, ať vás nepostihne nic nečekaného nehezkého, zažijte jen krásné chvíle a nezapomenutelné zážitky. Načerpej sílu a inspiraci a za dva týdny se na tebe zas budeme těšit.


6.1.2020

Co je a bude nového od ledna 2020?

Menší změnu přinese úterní dopoledne, kdy Verča spojí dosavadní 2 lekce do jedné, a to od 11.00 do 12:00. Možnost hlídání dětí v kadeřnictví Vrabčák dole v domě je opět zajištěno.

Jen připomínáme, kdo by chtěl zařadit více pohybu mezi svá novoroční předsevzetí, může přijít na otevřené lekce jógy - v neděli večer na powerjogu, v pondělí ráno se můžete protáhnout s Lucií, odpoledne je zaměřené na naše dospívající náctileté a v úterý dopoledne si přijďte zacvičit od 11:00 na jógu s Verčou.

Od 8.1., tj. středa, jsou nově zařazeny lekce jógy s Klárou pro věkovou kategorii 60+ (platí to samozřejmě i pro ty mírně mladší).

Další kurzy (kromě kontaktní improvizace, která bude už od ledna) budou začínat od února, nezapomeňte se včas rozmyslet a přihlásit. Více informací je v sekci "rozvrh lekcí"

O víkendech se také budou dít báječné věci - jsme domluveni s novými lektory, kteří přichází s novými věcmi. Určitě sledujte nabídku v sekci "víkendy a akce nepravidelné". A věřte, že je na co se těšit.


6.1.2020

A tady přicházíme s přehledem lekcí, které se týden po týdnu pravidelně opakují a na které můžete dorazit kdykoliv se vám zachce, protože nejsou zařazeny do souvislého kurzu......

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci.

Cvičení vede Katka Bendová. Více info zde

Nechce se vám ještě při pondělku do práce?  Co takhle začít nový týden jógou. Pěkně se protáhnout, nechat odplynout víkend a zlehka přehodit výhybku směrem k pracovnímu zatížení.

Ideální čas (6:30 - 8:00), ideální místo (naše studio), ideální doprovod (Lucie Talová).

Po ranním pilátes tu máme specialitku pro maminky, ale nejen pro ně - jóga na zpevnění spodního břicha a hlavně možnost vzít s sebou děti, o které se postarají hodné tety z kadeřnictví Vrabčák. Pohlídají, děti si chvilku pohrají a vy si můžete v klidu zacvičit.

Lekce jsou každé úterý 11:00 - 12:00. Vede Veronika Pytlíková.


Kdo má rád večerní cvičení, je vřele vítán ...