7.3.2022

Ivetka Pravdová ruší zítřejší, tj. úterní COCOA DANCE. Další její program sledujte na jejím FB ...


1.1.2022

PŘEJEME VŠE DOBRÉ DO NADCHÁZEJÍCÍHO ROKU :-)

AŤ NÁS STÁLE PROVÁZÍ OPTIMISMUS, PEVNÉ ZDRAVÍ, DOBRÁ NÁLADA A SPOUSTA MILÝCH PŘÁTEL. AŤ POTKÁVÁME POHODOVÉ A INSPIRATVNÍ LIDI A I MY BUĎME TEPLEM A INSPIRACÍ PRO OSTATNÍ.

PAK BUDE VŠE V POŘÁDKU A NIC NÁS NEZLOMÍ. OPATRUJTE SE. JSME S VÁMI RÁDI.


23.8.2021

Covidová doba (ačkoliv tento výraz nemám ráda) se otiskuje i do chodu studia, a to tím, že jsme sice téměř na konci prázdnin, ale stále ještě nemáme doladěný a zkompletovaný rozvrh, stále řešíme, co/kdy/kdo bude ve studiu podnikat, co nás vlastně v nejbližších týdnech čeká, jak připravit kurzy, zda budou nějaká omezení či nikoliv atd atd. Vše se tvoří postupně a zdá se, ještě nějakou dobu se tvořit bude. Proto prosíme o shovívavost, že tu možná marně hledáte některé informace, že tu nejsou všechny akce již teď zveřejněny, že se určitě bude rozvrh ještě doplňovat, že nejsou stránky kompletní, že těch otazníků a "nedodělků" je na naše zvyklosti poměrně dost.

Je to tak. A není to jinak, mami. To mi často říká má náctiletá dcera a myslím, že to přesně vystihuje dnešní dobu a náš velký úkol - přizpůsobit se a moc se nedivit. A to určitě mnohem víc, než kdykoliv ve dnech a letech minulých.                                                     Těšíme se na vás. A to se rozhodně nezměnilo :-)


23.8.2021

Ve čtvrtek 26.srpna budeme mít čest poskytnout studio filipínskému léčiteli pro jeho duchovní léčení. Bude se tak dít, doufejme, opakovaně. Nicméně nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost okusit blízkost absolutního vědomí a jeho působení na naše tělo. Zúčastnit se můžete přednášky, která bude předcházet samotnému léčení. Veškeré informace, přihlašování a další důležité věci, o kterých byste možná rádi věděli, se dozvíte na www.filipinskylecitel.eu.


11.6.2021

Po opravdu dlouhé odmlce jsme moc rádi, že můžeme do této sekce přidat příspěvek svědčící o tom, že studio dál funguje, že se vrací zavedené a oblíbené akce, že se opět budou dít zajímavé věci. Sice jsou před námi dva měsíce prázdnin a to se většinou jede v takovém spíše úsporném režimu, nicméně můžeme napsat MÁME OTEVŘENO, JSTE VÍTÁNI, TĚŠÍME SE NA VÁS.

A na co vás tedy můžeme ještě teď v červnu pozvat? Třeba na konstelace s Danielou ..... :-)

Další naplánované akce nebo prázdninové cvičení budeme postupně zveřejňovat.


15.1.2021

Studio je bohužel stále uzavřeno. A v nejbližších dnech a asi i týdnech se to nezmění. Přesto je tu, je připravené kdykoliv se zase otevřít světu a hlavně vám. Nestěžujeme si (nebo jenom trošíčku), nejsme jediní, nebankrotujeme, jen jak medvědi spíme nuceným zimním spánkem.


Ve studiu se sice nic podnikat nesmí, to ale neznamená, že na něj máme úplně zapomenout. Přišla myšlenka, přišel nápad, ten se rozpracoval a teď se hrne do světa.....

Vážení a milí, drazí, přátelé, kamarádi. Dovolili jsme si ha HITHITU vytvořit projekt na podporu studia. Tady je odkaz na stránky. Moc a moc věříme, že nás myšlenka na tuto troufalost nenašla náhodou a že je v této době prostor i pro nás požádat si o pomoc. Budeme rádi, pokud se nám ji dostane. Zbytek je na vás :-)


29.12.2020

Blíží se konec roku, situace s epidemií je, jaká je, co šlo, je zavřené. Máme se vůbec z čeho radovat?


A co se na současnou situaci zkusit podívat jen jako na divadelní představení. Není to náš skutečný život, je to hra a my ji zaujatě sleduje z lóže hned nad jevištěm. Jsme vtaženi do děje až tak moc, že se zdá, že my jsme ti herci, že je to náš příběh, jsou to naše emoce, naše skutečnost. Ale každá hra má někdy svůj konec, i tato ho bude mít. Na konci příběhu zatlačíme slzu, zatleskáme a půjdeme domů. Ještě jednou si celý děj v mysli přehrajeme, popřemýšlíme, jestli správně chápeme pointu nebo to autor myslel úplně jinak? Zkrátka něco se nám z toho večera určitě uloží do paměti. Ale za rok za dva si už jen matně vzpomeneme na autora, na název hry, na to, kdo hrál hlavní roli. Budeme řešit jiné starosti, budeme se radovat z jiných věcí. A v tom je ta krása. Zítra už to bude jinak.

A u toho asi skončeme a jen pevně věřme, že ZÍTRA UŽ TO OPRAVDU BUDE JINAK. A přejme si, ať to tomu zítřku netrvá moc dlouho.

Do nového roku přejeme optimismus, dobrou náladu a naději, že v sobě i kolem nás dokážeme vidět víc toho dobrého než toho druhého.                                          

S láskou Vlaďka a Martina


12.10.2020

Je nám to moc líto, ale studio musí být v souladu s vládními opatřeními až do odvolání UZAVŘENO.

Budeme doufat, že tento stav je jen krátkodobý a dočasný a že nám bude brzy umožněno se s vámi potkávat na lekcích a seminářích. Určitě sledujte stránky naše i lektorek, bude-li něco nového, hned o sobě dáme vědět.

Doba je podivná, to žádná. Ale pokud se dokážeme soustřeďit na to, co je kolem nás krásného - lidi, příroda, rodina, příběhy ... a když si z toho všeho zmatku kolem nás vybereme jen to pěkné, když budeme příjemní a milí k sobě i okolí, když si budeme umět "dobít baterky" kdekoliv v přírodě nebo popovídáním si s někým blízkým, nebo tím, že pomůžeme tam, kde by se pomoct dalo, když si budeme přát a žádat o ochranu a pomoc, budeme zapalovat očistné ohně a svíčky s vědomím, že tím pomáháme léčit a pročistit tuto situaci, pak věřím, že to bude brzy za námi a my to zvládneme posilněni o obrovskou zkušenost.

Zatím se všichni opatrujme a hlavně buďme zdrávi.

Těšíme se opět na viděnou                     


26.9.2020

Nově si můžete ve studiu nakoupit nebo objednat přírodní organickou kosmetiku ze Slovenska. Více čtěte v sekci KOSMETIKA SOAPHORIA.


26.9.2020

Spolu s Evičkou Rabadovou vypisujeme kurz pro úúúúúplné jógové začátečníky, který bude až do Vánoc pravidelně v úterky od 15:15 do 16:30.

Na lekcích si vyzkoušíte jednotlivé pozice, seznámíte se s podstatou jógy, naučíte se vnímat možnosti, ale i omezení svého těla, uvolníte se v kratší a někdy i v delší relaxaci. V kurzu bude max. 10 osob, určitě bude prostor se všem osobně věnovat.
Vzhledem k nejistotám, které zřejmě budeme tento podzim zažívat, nabízíme výjimečné cenové podmínky. Celý kurz, tj. 11 lekcí (poslední bude 15.12. a 17.11. na státní svátek se cvičit nebude) stojí 1200,- Kč. V ceně tedy máte 8 lekcí + 3 zdarma.
Platební podmínky a další pokyny vám rádi zašleme po vašem přihlášení (studio@sam-joga.cz nebo přes kontaktní formulář nebo SMS 724 677 777).
Budeme se těšit


20.9.2020

Jste srdečně zváni na Otevřenou hodinu kontaktní improvizace vedenou Zitou Pavlištovou s názvem: ukázka a seznámení, čili návštěvní den pro zvané či zvědavé. 

Ale pozor! Je to už tento čtvrtek 24. září ve 20h, cena 300,- Kč, platba na místě.

Každý další čtvrtek až do 17.prosince pak poběží od 20:00 do 22:00 kurz Kontaktní improvizace - dynamika letu. Více info o kurzu i o Zitě najdete zde.15.9.2020

Od tohoto pátku startuje NAPRAVOVACÍ CVIČENÍ s Katkou Bendovou. Katka vychází hlavně z pilátes (posilovat se musí), zařazuje i prvky z jógy, rovnáme tělo ve stoje i v sedu, na závěr se relaxuje. Lekce budou hodinové vždy od 8:15 do 9:15. Platit se mohou jednotlivé hodiny (cena 100,- Kč) nebo nabízíme permanentku na 10 lekcí za 900,- Kč, platit bude 5 měsíců (v dnešní nejisté době to není špatné, že :-) )

Budeme se tedy těšit od pátku 18.9. pravidelně 1x týdne. Určitě je zapotřebí alespoň ze začátku si předem rezervovat místo, a to buď na tel: 724 677 777 - Vlaďka nebo přes formulář v sekci kontakt nebo na studio@sam-joga.cz.


31.8.2020

Pomalu ale jistě startujeme nový školní rok a s ním i po dlouhých prázdninách nás samotné ale hlavně kurzy a spoustu víkendových akcí. Určitě se nezapomeňte přihlásit a domluvit s lektorkami na tom, jak zaplatit, od kdy ten který kurz začne atd atd. Některé věci ještě ladíme, proto sledujte stránky nebo FB, ať víte, co se u nás děje.

My se na společnou práci moc těšíme, všechno je nachystané, tak hurááá do toho.

A pozor - středeční kurzy s Veronikou začínají už tento týden, tj. 2.9., většina ostatních pak od týdne následujícího.


7.8.2020

Jsme už v druhé polovině prázdnin a to už je čas myslet na to, co bude dál. Máme proto zaktualizovaný rozvrh kurzů a lekcí, které poběží od září, tak se nezapomeňte hlásit u jednotlivých lektorů, kontakty jsou buď pod rozvrhem nebo v samostatné sekci. Také pilně pracujeme na zveřejnění všech naplánovaných víkendových akcí. Možná to ještě chvilku bude trvat, protože jich je opravdu hooooodně. A to nás těší.  Těšit se můžete i Vy a potom i my na vás :-).

Ještě připomeneme, že teď v srpnu bude každou středu Evička a s lekcemi jógy se přidá i Klárka, ta většinou v pondělky, jednou to bude i úterý, vše má na svých stránkách. V pondělí 24. totiž bude tančit Ivetka Pravdová a s tou je to vždy krása a jemnost a něha.

Užívejte krásné letní dny a rády se s vámi uvidíme


6.7.2020

Jak se u nás bude o prázdninách cvičit?

Lekce bude mít Evička Rabadová, a to středy 17:30 - 19:00 (ale pozor, ne všechny a je potřeba se chvíli předem přihlásit - více k tomu na www.satjajoga.cz) a dále bude více méně pravidelně v neděli 18:30 - 19:30 Lenka Kubáčová s powerjogou (i tady je lepší si ověřit, zda lekce je a zda je místo).

V srpnu se pak možná přidá Klárka, to dáme včas vědět.

A ve hře jsou také víkendové akce, tak mrkněte kousek jinam, porozmýšlejte a určitě na něco doražte.

Jinak přejeme krásné překrásné prázdninové dny a dovolené - ty ať se všem vydaří.


19.5.2020

POMALU ALE JISTĚ SE VRACÍME do známých a zaběhnutých kolejí. Znovu otvíráme některé lekce a víkendové semináře. Samozřejmě dodržujeme vyhlášená opatření, hlavně co se počtu účastníků týká, proto zatím nejsou otevřené všechny kurzy. Ti, kdo chodí pravidelně, jsou se svými lektorkami v kontaktu a určitě ví, co a jak. A ty, co by si nebyli jisti, prosíme, kontaktujte s dotazem přímo nás (kontaktní formulář, telefon, mail)  nebo lektory.

A ještě musíme připomenout, že je velice důležité se na semináře a jednotlivé lekce přihlašovat předem, většinou přímo u lektorů, a dodržovat studiové i jejich pokyny a požadavky.

Děkujeme a těšíme se na viděnou v SaMu.  (studio je odpočaté a připravené na společnou práci. Přijďte. A také si třeba hned teď projděte, na jaké víkendové semináře už můžete dorazit)


12.3.2020

Od pátku 13.3. bude studio v souvislosti s vyhlášeným nouzovým staven AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zachováte přízeň a hlavně, že se budeme moci co nejdříve ve studiu znovu potkávat.


9.3.2020

Bohužel zatím snad dočasně nedokážeme pro úterní dopolední lekce s Veronikou zajistit hlídání dětí. Omlouváme se za to a jakmile se situace změní, okamžitě dáme vědět.


24.2.2020

Hodně narychlo jsme domluvili mimořádnou akci s Romanem Ariatim, který nás v pátek 28.2. provede prožitkovým večerem s hudbou, pohybem, naladěním se a odevzdáním. Určitě si nenechte ujít....


12.2.2020

Veronika Pytlíková bude od 16.2. do 29.2. na jógovém pobytu v Indii. Všechny její lekce jsou v tyto dva týdny zrušeny. Tož Verčo, užij si to, ať vás nepostihne nic nečekaného nehezkého, zažijte jen krásné chvíle a nezapomenutelné zážitky. Načerpej sílu a inspiraci a za dva týdny se na tebe zas budeme těšit.


6.1.2020

Co je a bude nového od ledna 2020?

Menší změnu přinese úterní dopoledne, kdy Verča spojí dosavadní 2 lekce do jedné, a to od 11.00 do 12:00. Možnost hlídání dětí v kadeřnictví Vrabčák dole v domě je opět zajištěno.

Jen připomínáme, kdo by chtěl zařadit více pohybu mezi svá novoroční předsevzetí, může přijít na otevřené lekce jógy - v neděli večer na powerjogu, v pondělí ráno se můžete protáhnout s Lucií, odpoledne je zaměřené na naše dospívající náctileté a v úterý dopoledne si přijďte zacvičit od 11:00 na jógu s Verčou.

Od 8.1., tj. středa, jsou nově zařazeny lekce jógy s Klárou pro věkovou kategorii 60+ (platí to samozřejmě i pro ty mírně mladší).

Další kurzy (kromě kontaktní improvizace, která bude už od ledna) budou začínat od února, nezapomeňte se včas rozmyslet a přihlásit. Více informací je v sekci "rozvrh lekcí"

O víkendech se také budou dít báječné věci - jsme domluveni s novými lektory, kteří přichází s novými věcmi. Určitě sledujte nabídku v sekci "víkendy a akce nepravidelné". A věřte, že je na co se těšit.


6.1.2020

A tady přicházíme s přehledem lekcí, které se týden po týdnu pravidelně opakují a na které můžete dorazit kdykoliv se vám zachce, protože nejsou zařazeny do souvislého kurzu......

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci.

Cvičení vede Katka Bendová. Více info zde

Nechce se vám ještě při pondělku do práce?  Co takhle začít nový týden jógou. Pěkně se protáhnout, nechat odplynout víkend a zlehka přehodit výhybku směrem k pracovnímu zatížení.

Ideální čas (6:30 - 8:00), ideální místo (naše studio), ideální doprovod (Lucie Talová).

Po ranním pilátes tu máme specialitku pro maminky, ale nejen pro ně - jóga na zpevnění spodního břicha a hlavně možnost vzít s sebou děti, o které se postarají hodné tety z kadeřnictví Vrabčák. Pohlídají, děti si chvilku pohrají a vy si můžete v klidu zacvičit.

Lekce jsou každé úterý 11:00 - 12:00. Vede Veronika Pytlíková.


Kdo má rád večerní cvičení, je vřele vítán ...

12.2.2021

Včera sněmovna neodsouhlasila prodloužení nouzového stavu. Mohlo by se zdát, že tím končí období všemožných uzávěr a omezení a že bude možné obnovit provoz studia, jak jsme byli zvyklí.

I kdyby tomu tak bylo, vzhledem k současné nedobré pandemické situaci v celé zemi studio prozatím neotevřeme. Nechceme jakkoliv ohrožovat zdraví lidí, kteří k nám přijdou, které máme rádi a na kterých nám záleží.

Věříme, že tento náš postoj chápete, příp. respektujete a že nám i nadále zachováte přízeň.

Těšíme se na vás a doufáme, že nebude dlouho trvat a budeme se běžně potkávat na ulicích, v divadlech, restauracích a hlavně u nás ve studiu.

15.1.2021

Studio je bohužel stále uzavřeno. A v nejbližších dnech a asi i týdnech se to nezmění. Přesto je tu, je připravené kdykoliv se zase otevřít světu a hlavně vám. Nestěžujeme si (nebo jenom trošíčku), nejsme jediní, nebankrotujeme, jen jak medvědi spíme nuceným zimním spánkem.


Ve studiu se sice nic podnikat nesmí, to ale neznamená, že na něj máme úplně zapomenout. Přišla myšlenka, přišel nápad, ten se rozpracoval a teď se hrne do světa.....

Vážení a milí, drazí, přátelé, kamarádi. Dovolili jsme si ha HITHITU vytvořit projekt na podporu studia. Tady je odkaz na stránky. Moc a moc věříme, že nás myšlenka na tuto troufalost nenašla náhodou a že je v této době prostor i pro nás požádat si o pomoc. Budeme rádi, pokud se nám ji dostane. Zbytek je na vás :-)