ROZVRH LEKCÍ PLATNÝ OD ZÁŘÍ 2018

Datumy zahájení, náplň lekcí a info o cenách najdete níže v textu nebo přes odkazy na stránkách lektorů. Do kurzů je možné po dohodě s lektorem vstoupit i v průběhu roku (jsou-li volná místa). Cena pak bude samozřejmě ponížena o neodchozené lekce.


Pondělí

9:00 - 10:15        Ashtanga yoga (Andrea Brabcová)    uzavřená skupina

16:30 - 17:30     Mohendžodáro - probouzení pánevního dna  (Hana Polívková)     od 8.10.

                     první lekce ZDARMA - POZOR už od 16:00 (konec v 17:30)

18:00 - 20:30   12 Cyklů aneb CESTA ke zdraví (Lucie L'Dea a Michaela Patrovská)

                         24.9.   29.10.   26.11.   7.1.   28.1.   11.3.    25.3.   29.4.   27.5.   24.6.   29.7.   26.8.

                         Chakra flow (Lucie L'Dea)

                          17.9.   22.10.   19.11.   17.12.   21.1.   4.2.   18.3.   22.4.

                         Podzimní zastavení v tanci (Iveta Evelína Pravdová)

                         8.10.   5.11.   3.12.  

                         Meditační večery (Hana Polívková)

                         15.10.   12.11.   10.12.                    

Úterý

9:00 - 10:00     Pilátes (Katka Bendová)    od 18.9. s možností hlídání dětí (1. lekce zdarma)

10:30 - 11:30     Jóga - core (Veronika Pytlíková)  od 2.10. s možností hlídání dětí (1. lekce zdarma)

17:15 - 18:45     Jóga - jemná, relaxační (Eva Rabadová)   

19:00 - 21:00   Hry bez tíže (Zita Pavlištová)

                        18.9.    2.10.   16.10.   30.10.   13.11.   27.11.   11.12.   8.1.   22.1.

                        Taneční džemy (Zita Pavlištová)

                        25.9.   9.10.   23.10.   31.10.   6.11.   20.11.   4.12.   18.12.   15.1.   29.1.

Středa

15:30 - 16:30   Dětská jóga (Veronika Pytlíková)   od 19.9.

17:00 - 18:15    Hatha jóga (Veronika Pytlíková)   od 19.9.

18:30 - 19:00   Kraniosakrální jóga (Veronika Pytlíková)   od 19.9.

Čtvrtek

7:00 - 8:00      Tchai-ti (David Franklin)   od 4.10.

8:30 - 10:00     Ranní protažení (Eva Rabadová)  

15:15 - 16:30    Jóga - začátečníci (Eva Rabadová)   

16:45 - 18:00   Jóga - pokračující začátečníci (Eva Rabadová)   

18:15 - 19:45    Jóga jemná, relaxační (Eva Rabadová)   

Pátek

9:00 - 10:15    Ashtanga yoga (Andrea Brabcová)  uzavřená skupina

Neděle

19:00 - 20:00   Powerjóga (Lenka Kubáčová)