Studio je v provozu od listopadu 2017. Je situováno ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného domu. Také interiér studia je po celkové rekonstrukci. Snažily jsme se zachovat Genius loci, zda se to povedlo, posuďte sami....

Srdcem studia je sál o rozměrech 10x6m s jižní orientací, který je krásně prosvětlen denním světlem, večer naopak dokážeme zajistit příjemné přítmí. Podlaha je dubová dřevěná.    K zapůjčení jsou základní pomůcky na jógu - podložky, deky, pásky, sedáky, destičky.  Sál je vhodný pro cvičení v menších skupinách.

Nabízíme zázemí šatny, 2 toalety, sprchu. K dispozici je i koutek pro posezení, kde si můžete nabídnout vodu nebo čaj, obvykle je i něco dobrého k zakousnutí. Po dohodě je možné využívat i plně vybavenou kuchyňku s automatickým kávovarem, lednicí, myčkou. Ve studiu lze pořádat i různé semináře, přednášky, společná setkání. Pro tyto příležitosti jsme vybaveni dostatečným počtem židlí. Účastníci seminářů mají možnost ve studiu přespat.

Studio je možné si pronajmout na pořádání seminářů, workshopů, rodinných konstelací apod. Podmínky projednáváme vždy individuálně, proto tu nehledejte ceník. Rády se s Vámi potkáme a vše probereme osobně. Stačí zavolat nebo napsat.

Mrkněte na fotky, obrázky řeknou víc. Nebo se k nám zajděte podívat a udělejte si vlastní obrázek.