STUDIO

Studio je situováno ve zvýšeném přízemí nově zrekonstruovaného domu. Také interiér studia je po celkové rekonstrukci. Snažily jsme se zachovat Genius loci, ale posuďte sami....


Srdcem studia je sál o rozměrech 10x6m s jižní orientací, který je krásně prosvětlen denním světlem, večer naopak dokážeme zajistit příjemné přítmí. Podlaha je dubová dřevěná.    K zapůjčení jsou základní pomůcky na jógu - podložky, deky pásky, sedáky, destičky.  Sál je vhodný pro cvičení v menších skupinách.

Nabízíme zázemí šatny, 2 toalety, sprchu. K dispozici je i koutek pro posezení, kde si můžete nabídnout vodu nebo čaj, obvykle je i něco dobrého k zakousnutí. Ve studiu lze pořádat i různé semináře, přednášky, společná setkání. Pro tyto příležitosti jsme vybaveni dostatečným počtem židlí.


Mrkněte na fotky, obrázky řeknou víc. Nebo se k nám zajděte podívat a udělejte si vlastní obrázek.


Studio je možné si pronajmout na pořádání různých seminářů, workshopů, rodinných konstelací apod. Podmínky projednáváme vždy individuálně, proto tu nehledejte ceník. Rády se s Vámi potkáme a vše probereme osobně. Stačí zavolat nebo napsat.

Také neustále řešíte, jak a čím obdarovat své blízké a známé? Věčné téma, že?

Možná by se hodil náš dárkový poukaz na některou s lekcí nebo jednorázovou akci, které se u nás pořádají. Výběr je zcela ve vaší režii. Dárkový poukaz připravíme na míru, stačí si napsat nebo zavolat, vše domluvíme.