KATKA  BENDOVÁ

"Cvičit začínáme z mnoha různých důvodů ..... chceme zhubnout a zbavit se přebytečného tuku, nabrat svaly a vytvarovat tělo do oku lahodících křivek, vyplavit endorginy pro boj se špatnou náladou nebo nastartovat novou enegii a nebo zkrátka kvůli zdravotním potížím .... ať už je náš prvotní důvod jakýkoliv, jedno máme společné. Rádi bychom se cítili celkově dobře a k tomu potřebujeme pravidelný pohyb a zdravé stravování. To všechno už nejspíš víte, teď už jen stačí vše praktikovat. "

Katka je všestranně zaměřená, kromě instruktorky pilátes je také osobní trenérkou kondičního posilování, instruktorkou fitness, trenérkou kulturistiky, instruktorkou kondičního posilování, instruktorkou lyžování licence C, instruktorkou dětského lyžování I, II stupně nebo instruktorkou HEAT.


Ve studiu vede lekce

PILATES:     

                úterky 9:00 - 10:00    uzavřená skupina

                                             (pokud byste se rádi přidali, prosím volejte Vlaďku 724 677 777)

CVIČENÍ PRO NÁCTILETÉ:  

                 pondělky 15:30 - 16:30    cena za lekci je 90,- Kč, při předplatném 80,- Kč

Katky lekce jsou nejen posilovací. Hodně se zaměřuje na správné držení těla, na jeho zpevnění, zapojuje jógové asany, konec lekce věnuje relaxaci.

Cvičení pro náctileté jsme otevřeli hlavně proto, aby se mladí při cvičení mezi svými vrstevníky cítili komfortně, aby poznali, co s nimi pohyb dělá, jak mají ke svému tělu přistupovat, jak zapojovat i jiné svaly, než prsty při ovládání obrazovek. Poznají rozdíl mezi tím stát a dobře stát, mezi tím sedět a správně sedět, protáhnou a uvolní si tělo, samozřejmě si ho také zpevní. A poznají, jak je příjemné se pro troše námahy uvolnit v závěrečné relaxaci. 

Na lekce stačí přijít, nemusíte se hlásit předem (pokud by se stávalo, že se naplní kapacita sálu a bylo by nedostatek místa, budeme na to reagovat). S sebou si přineste jen pohodlné oblečení, všechny pomůcky jsou k dispozici. Pokud ale potřebujete cvičit na vlastní podložce, není to problém. Ve studiu je k dispozici sprcha, volně si můžete nabídnout čaj nebo vodu a drobné občerstvení.