MAAT kosmetika

je určena všem, kteří věří v léčivou a harmonizující moc přírody a touží po zdravé kráse bez chemických látek a jedů.

Jedná se o ručně vyráběnou, 100% čistou, přírodní a aromaterapeutickou kosmetiku, která neobsahuje žádné syntetické vonné, konzervační a barvící látky, minerální oleje, vazelínu a ani jiné ropné produkty.

Osobně jsme poznaly autorku a tvůrkyni této přírodní kosmetiky, paní Petru Švábíkovou, která žije a tvoří na jižní Moravě. Kosmetiku Maat vyrábí ona sama, a to z těch nejkvalitnějších surovin, jako jsou rostlinné oleje (převážně v BIO kvalitě), rostlinná másla a 100% přírodní éterické oleje. Je to krásná žena, která ví, co a jak chce dělat a také to dělá. Její kosmetika má nádhernou energii, svěžest, vůni. Je velice pečující, něžná a příjemná. Hodně vyrobků už jsme samy vyzkoušely a používáme je a je to zkrátka bomba.

Ve studiu máme řadu vzorků, které si tu můžete vyzkoušet nebo Vám je i poskytneme domů. Určitě vám i poradíme, jak s kosmetikou pracovat a co je pro vás vhodné. Jakmile se s Maat jednou sžijete, jen tak ji neopustíte, to nám věřte :-)

Pro bližší seznámení se s kosmetikou a sortimentem klikněte na stránky www.aromaaterapie.cz. Vše, co nabízí eshop, máme buď ve studiu nebo jsme schopné během pár dní dodat. Ceník je k dispozici jen ve studiu, ale ceny jsou vesměs totožné nebo hodně podobné jako na eshopu.

Takže ... přijďte, i když nechodíte na pravidelné lekce, rády se vám budeme věnovat. Kosmetiku si u nás můžete doslova osahat, očichat a naladit se na ni.