Rádi bychom, aby pro vás bylo Studio SaM oázou klidu, harmonie, sebepoznání. Aby přitahovalo lidi, věci i události, které spolu souzní, navzájem se obohacují, jsou inspirující a rozvíjející.

Do tohoto konceptu nám jaksi přirozeně zapadlo, že by studio mohlo svým pravidelným i nepravidelným návštěvníkům nabízet nějaké výjimečné a krásné věci, a to za výjimečné a krásné ceny. Myšlenka vyslána a my vám s radostí můžeme představit kosmetiku vyráběnou hned kousek vedle u sousedů - na Slovensku :-)


     VÍTEJTE VE SVĚTĚ
    PŘÍRODNÍ A ORGANICKÉ KOSMETIKY


A protože jako každá jiná přírodní kosmetika má i tato kratší dobu spotřeby a studio není vybaveno na prodej a skladování plného sortimentu Soaphorie, nabízíme, jak my říkáme, "sdílené" objednávání.

Jak to funguje?

  1. na stránkách www.soaphoria.cz si prolistujete kompletním sortimentem a vyberete, co byste si rádi objednali. Tady na našich stránkách nám do objednávkového formuláře překopírujete adresní řádek toho kterého produktu, který objednáváte a pokud budete chtít více než jeden kus, přidáte, kolik kusů požadujete (bude to trochu překlikávání ze stránky na stránku a hodně akcí ctrl+c a ctrl+v, ale věříme, že to pro vás nebude problém). Důležité je kopírovat adresní řádek až toho kterého konkrétního výrobku - na konci stránky je malá nápověda.
  2. my na vámi zadaný mail pošleme naši cenovou nabídku (budeme se snažit držet ceny o 10-15% nižší, než jsou v eshopu, navíc nebudete platit žádné poštovné) a přidáme odhadované datum, kdy by zboží mohlo být ve studiu připraveno k vyzvednutí
  3. budete chvilku čekat (zatímco se bude ze studia připravovat a scházet společná obejdnávka, u výrobce se bude zboží balit, odesílat a poté doručovat do studia, u nás roztřiďovat a připravovat do finální podoby přímo pro vás)
  4. obdržíte mail nebo sms s informací, že si u nás můžete kosmetiku vyzvednout a také celkovou cenu (pro začátek budeme požadovat placení v hotovosti přímo u nás ve studiu)
  5. kosmetiku si u nás převezmete, zaplatíte a už se z ní budete jen a jen těšit


Tak pojďme na to :-)

    ..........        www.soaphoria.cz    ...........

Objednávkový formulář kosmetiky Soaphoria

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět a sdělíme vám konečnou cenu a přibližné datum, kdy k nám zboží dorazí.

Pokud byste si nevěděli rady, určitě nás kontaktujte. Buď pište na studio@sam-joga.cz nebo volejte 724 677 777 (Vlaďka)

A pro ještě lepší porozumnění koukněte na obrázky, jak by mohla vaše objednávka vypadat

nebo přehledněji ......

a co je vlastně příkazní řádek ...