Listopad a prosinec 201829. 10. 2018

Čím uvést následující akci? Je vůbec nutné něco psát? Všechna slova jsou tak nevýstižná, zbytečná. Co jsou Dušičky, to všichni víme. Je jistě možné tento den uctít tak, že na hroby doneseme věnce a zapálíme svíčku. Snad ale také cítíte, že je možné a žádoucí udělat víc. Pro sebe, své blízké, své předky, pro tradici samotnou, pro světlo, tmu, pro cokoliv, co si tu každý sám za sebe dosadíte.

Nabízíme vám společnou meditaci, kterou povede Jan Rychlík. Co od tohoto večera můžete očekávat, má krásně zpracované na jeho stránkách. Klikněte, nalaďte se a doražte k nám do studia. Zbytek je na vás.Neděle 7.10.
Neděle 7.10.

Pondělí 1.10.
Pondělí 1.10.

Sobota 22.9.
Sobota 22.9.

Sobota 15.9.
Sobota 15.9.

Sobota 8.9.
Sobota 8.9.

Dovolíme si hned v úvodu tohoto příspěvku citovat Wikipedii:

"slovo MAAT je pro svou komplexnost jen obtížně přeložitelné a spojuje v sobě pojmy jako "pravda", "harmonie" a "stabilita" či prostě "správné jednání". Reprezentuje všechno to, co je správné a nutné pro správný běh věcí. Zosobněním pojmu ve staroegyptském náboženství byla stejnojmenná bohyně Maat a její symbol - pštrosí pero" .

A my dodáváme - naprosto výstižné :-)

Možná jste si všimnli, že v záložkách v levé části stránky přibyl řádek MAAT KOSMETIKA.       To proto, že nám bylo tvůrkyní této jedinečné přírodní kosmetiky, paní Petrou Švábíkovou, umožněno její výrobky prodávat přímo ve studiu. Za to jsme jí velice vděčny a věříme, že si tento skvost v péči o pleť podmaní i vás. 

Více se tu rozepisovat nebudeme, vždyť na to máme celý samostatný oddíl. Stačí překliknout na MAAT KOSMETIKA.